ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Pilkas betonas pilkos plytelės pilka vonia svetainė virtuvė idėjos

Pilkas betonas pilkos plytelės pilka vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija.

Pilkas betonas pilkos plytelės pilka vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Šviesaus betono efektas plačiai naudojamas stotyse, prekybos centruose, gatvėse ir gamyklose. Betonas, priešingai nei atrodo, yra labai klasikinis. Jis buvo išrastas senovės Asirijoje ir naudojamas senovės Romoje, pavyzdžiui, Panteone, kur buvo pagamintas kupolas sveriantis 5 tūkst. tonų. Visgi betoną imituojančios keraminės ir akmens masės plytelės pirmiausia siejasi su statybos konstrukcijomis. Iš armuoto betono statomi bunkeriai ir priešatominės slėptuvės. Netoli Olštino esančioje „Vilko irštvoje“ (Lenkija) įrengtas gražus modernus karinių pastatų kompleksas. Jeigu Jūsų vyras neužtikrina Jums saugumo jausmo – 10 cm storio armuotas betonas tikrai tai padarys. Kodėl būtent moterys renkasi keramines ir akmens masės plyteles imituojančias šviesų neapdorotą betoną? Atsakymas paprastas: žodis „betonas“ asocijuojasi joms su mylimu vyru ar partneriu. Betonas, tai primityvus, šaltas ir besielis darinys – visai toks kaip vyrai. Betonas, tai vyriškumo sinonimas. Betonas tapatinamas su saugumu, jis pakankamai stiprus, kad galėtumei į jį atsiremti.

Tai dar ne viskas. Betonas yra pagrindinis miesto aplinkos fonas. Iš betono statomi miestai. Tiems, kurie negyvena mieste ir jiems to mieto trūksta, savo namuose gali sukurti miesto imitaciją, pvz. panaudojant betoną imituojančias keramines ir akmens masės plytelės. Kaip filme „A Night at the Roxbury. Du itin gabūs stiliaus specialistai – Stevie ir Doug Butabi – siekdami, kad prabangus turtingų elitų visuomenės grietinėlės klubas neatrodytų pernelyg snobiškai, sugalvojo išskirtinį dalyką. Iš išorės klubas turėjo atrodyti kaip iš vidaus, o viduje kaip iš išorės. Ar supratote? Idėjos užmojis buvo toks, kad klubo interjeras primintų gatvę, o išorė – interjerą. Laukiant eilėje prieš patenkant į vidų galima būtų linksmintis kaip klube. Klubo interjerui įrengti buvo pasikliauta itin efektyviais ir precedento neturinčiais sprendimais. Šokių aikštelę padengė asfaltu. Išilgai klubo patalpų buvo įrengti bordiūrai ir šaligatviai, autobusų stotelė, kelio ženklai, gatvių žibintai, pėsčiųjų perėja ir visa, ką galima pamatyti gatvėje. Genialu.

Jau seniai yra žinoma, kad smagiausia gyventi gatvėje. Todėl remontuodami arba įrengdami namus ar butą, svetainėje galite įsirengti tiesiai iš Manhatano perkeltą alėjos kampelį. Čia Jums pravers šviesaus betono imitacija. Jūs neapsieisite taip pat be stilingo fototapeto ar keraminės dekoracijos su vaizdu į Bruklino tiltą naktį. Po tiltu pastatykite lovą arba sofą. Galite išmūryti sienutę, ant kurios prisėsite išgerti alaus. Norėdami išvengti monotonijos, sienutę papuoškite grafičiais. Galime pasiūlyti daug įvairių keraminių ir akmens masės plytelių su meninių grafičių imitacija. Jeigu norite išskirti virtuvės ir svetainės erdves – įrenkite gražų betono bordiūrą, pastatykite kelio ženklą „įvažiuoti draudžiama“. Vaikų kambaryje siūlome įrengti „gulintį policininką“, pastatyti greičio iki 30 km ribojimo ženklą ir įspėjantį ženklą „laukiniai gyvūnai“.

Ar patiko pilkas betonas pilkos plytelės pilka vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/pilkos-plyteles-pilkas-akmens-pilka-vonia-svetaine-virtuve-idejos/

https://chata.lt/vizualizacijos/

https://chata.lt/patarimai/keramines-plyteles-akmens-mases/

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl