ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Vonios kambarių, svetainės ir virtuvės idėjos

Toliau pateiktose galerijose rasite įkvepiančių vonios kambario, svetainės ir kitų patalpų interjero idėjų. Čia akcentuojamas ne dizainas, o produktai. Įdomių stilistinių ir ergonominių idėjų jums pasiūlys projektą arba vizualizaciją rengiantys architektai ir mūsų konsultantai. Jeigu Jus domina geriausios idėjos interjero dizainui, kviečiame apsilankyti įdomiausiose projektavimo ir projektų interneto svetainėse. Produktų kataloguose pateiktos grafikos ir nuotraukos dažnai pateikia produktą taip, kad dizainas nepatrauktų produktui skirto dėmesio. Todėl gamintojų pateikiamos nuotraukos yra orientuotos  į produktą, o ne į dizainą. Jeigu pristigsite laiko naršyti idėjų vandenyną, t.y. internetą, kviečiame pasinaudoti architektų ir mūsų salone teikiama pagalba. Galerijose demonstruojamus produktus, pvz. keramines, akmens masės, glazūruotas plyteles, mozaikas, laminuotas grindų lentas, lentas iš natūralios medienos, parketus, duris, praustuvus, vonias, klozetus, kriaukles, maišytuvus patartina apžiūrėti gyvai. Kokybės, spalvos ir paviršiaus struktūros neįmanoma įvertinti vadovaujantis nuotraukomis, grafikomis ir vizualizacija – kviečiame apsilankyti mūsų salonuose. Tik tokiu būdu galėsite išsirinkti Jums tinkamas idėjas vonios kambario, svetainės ir kitų patalpų, pvz. virtuvės, miegamojo interjerui, kad tenkintų visus Jūsų lūkesčius. Mūsų galeriją parengėme siekdami patenkinti pačius išrankiausius klientus. Galerijų nuotraukose ir grafikose demonstruojamomis idėjomis vonios kambario, svetainės, virtuvės bei miegamojo interjerui bei pavienių keraminių, akmens masės plytelių, parketų, medžio grindų, baldų, mozaikų, durų, vonių, praustuvų ir maišytuvų pavyzdžiais siekiame atkreipti klientų dėmesį, kad galime pasiūlyti bemaž visus Europoje gaminamus keraminių ir akmens masės plytelių pavyzdžius bei interjero produktus. Taigi, jeigu spaudoje, leidiniuose ar internete surasite Jus dominantį dizainą ar idėją – mes galime jį atkartoti pasinaudodami bemaž neišsemiama mūsų siūlomų gaminių baze. Galerijose dėmesį sutelkiame išskirtiniams pasiūlymams ir demonstruojame lenkiškas, itališkas bei ispaniškas keramines ir akmens masės plyteles. Dedame daug pastangų siekdami išrinkti tikrus keramikos perliukus ir jums juos pateikti. Tai mūsų nuomone patys patraukliausi paskirų technologijos kategorijų keraminių ir akmens masės plytelių pavyzdžiai atsižvelgiant į kainą, raštus ir naudojimo praktiškumą.

Nuotraukose demonstruojami produktai ir idėjos vonios kambario ir svetainės interjerui tinka ne visoms erdvėms ir panaudojimui. Todėl raginame pasinaudoti architektų arba mūsų konsultantų patarimais. Projektas ar vizualizacija medžiagą ir idėją apjungia į vieną galutinį produktą, t.y. vonios kambarį, virtuvę, miegamąjį arba svetainę. Tik darni visuma suteiks pageidautiną rezultatą. Net ir brangiausi, tačiau netinkamai suderinti produktai atrodys blankiai. Jeigu neskirsime pakankamai laiko pasiruošti investicijai, remontui ar apdailos darbams, iškyla grėsmė, kad brangiai susimokėsime už estetikos stokojančius ir neergonomiškus sprendimus. Todėl pravartu pasikliauti ekspertų žiniomis ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Galerijose pateiktos nuotraukos ne visuomet susijusios su pačios galerijos tema, be to jose gali būti demonstruojamos šiuo metu negaminamos keraminės ar akmens masės plytelės, vonios, kabinos, praustuvai, durys ar maišytuvai. Vadovaujantis civilinio kodekso nuostatomis, šios prekės nėra mūsų įmonės teikiamas pasiūlymas. Čia talpinamos nuotraukos produktų susijusių su galerijos tematika, kuriuos parinkome vadovaudamiesi mūsų subjektyviu įvertinimu ar tam tikra prekė ir jos paskirtis kvalifikuoja ją patalpinti konkrečioje galerijoje.

Galerijose pateikti aprašymai yra subjektyvaus pobūdžio. Plytelių spalvos gali skirtis atsižvelgiant į jas apšviečiančią šviesą, taikytas fotoaparato ir monitoriaus parinktis. Prieš įsigyjant plyteles rekomenduojama jas apžiūrėti įvairių rūšių šviesoje, paliesti ir įsitikinti, ar jų parametrai atitinka panaudojimo vietą ir paskirtį.

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl