ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Pilkos plytelės pilkas akmens pilka vonia svetainė virtuvė idėjos

Pilkos plytelės pilkas akmens pilka vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Pilkos spalvos akmens efektas išties stebina. Naujausia tendencija – keraminės ir akmens masės plytelės imituojančios pilkąjį akmenį. Atrodė, kad stilistai, dizaineriai ir keraminių bei akmens masės plytelių gamintojai sugalvojo jau viską, ką tik buvo įmanoma sugalvoti. Viskas kartojosi ir buvo patiekiama tarsi atšildytas patiekalas. Tačiau pilko akmens pavyzdys byloja jų genijų, nes pilkos spalvos arquin arba daino dar nėra buvę. Jei nesate įtikėję betoną imituojančiomis keraminėms ir akmens masės plytelėmis dėl pernelyg asketiškos jų išvaizdos, tačiau jums patinka pilkos spalvos derinys su šiltais rudos, smėlio, baltos ar ryškiai žalumos, mėlynos ar oranžinės spalvos atspalviais – pilko akmens imitacijos keraminės ir masės akmens plytelės sukurtos būtent jums. 2018 m. italų gamintojai parodė, kad pilka spalva neturi būti vien „pramoninė“ ir šalta. Pilko akmens imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės gali švytėti įvairiais smėlio ar rudos spalvos atspalviais. Jos jau nebebus niūrios ir liūdnos. Eksperimentuodami su pačiais dekoratyviausias akmens raštais ir tekstūromis, italai priėjo prie išvados, kad pakanka „sumažinti“ jų chromatinių spalvų intensyvumą ir, išlaikant kitas medžiagai būdingas vizualines savybes, sukurti produktą, kuris puikiai dera su bemaž visais priedais ir kitomis medžiagomis. Be to, vienoje keraminėje arba akmens masės plytelėje pilką akmenį galima komponuoti su smėlio spalvos akmeniu ir sukurti vizualų ramybės ir šilumos įspūdį.

Dažniausiai natūralus pilko akmens efektas išgaunamas naudojant granitą ir bazaltą. Tai pakankamai pigi medžiaga, todėl dažnai taikoma biuro ir kabinetų interjerui įrengti. Iš principo, šios patalpos turėtų nuraminti jūsų jusles, kad galėtumėte sutelkti savo dėmesį į tikslus ir užduotis. Pilka spalva vyrauja taip pat miesto erdvėse. Be to, ji siejasi su pavojinga ir niūria daugiabučių aplinka. Pilkas akmuo, kaip ir pilkas betonas, siejamas su žiema, kai natūrali žaluma nublanksta atskleisdama sienas ir grindis. Todėl nerekomenduojame pilkos spalvos keraminių ir akmens masės plytelių kloti ten, kur pakankamai pilka ir niūru. Pilkos spalvos  keraminės ir akmens masės plytelės gali atrodyti pernelyg monotoniškos, kai čia pat esančioje aplinkoje yra pilkas šaligatvis, pilkas daugiabutis, pilkas gyvenimas su pilku šunimi pilką, niūrią, apsiniaukusią, šaltą ir lietingą dieną. Tačiau pilką spalvą suderinus su intensyviomis spalvomis išgaunamas stebinančios dinamikos efektas. Pilka spalva siejasi su erdve išvalyta iš visko, kas pritraukia dėmesį. Pilkas fonas leidžia akcentuoti visus kontrastingus elementus ir intensyvias spalvas. Labai ryški spalva retai sutinkama gamtoje, ypač žiemą, todėl ji taip patraukia mūsų dėmesį. Šį rezultatą itin sustiprina pilkas fonas. Tam nereikia ant pilkos kelio dangos piešti freskų ir grafičių. Vairuodami automobilį turime sutelkti dėmesį į kelią trumpinančius praeivius spalvingais drabužiais ir 400 kilometrų per valandą greičiu raudonu Ferrari važiuojantį direktorių. Pilkas fonas leis sutelkti dėmesį į spalvingus akcentus.

Tačiau pilko akmens, priešingai nei pilko betono, efektas suteikia šiek tiek paslaptingos nuotaikos. Nespalvoti filmai ir nuotraukos išryškindavo siužetą ir aktorių vaidybą. Ambicingas psichologinis kinas nuolat grįžta prie juodai-baltos nuotaikos ir spalvingos tylos. Todėl elegantiškos, patrauklios ir intriguojančios moterys žymiai geriau dera prie pilkų interjerų, nei linksmų ir spalvingų lunaparkų. Tokioje aplinkoje ir vizualinių dirgiklių gausoje jos tiesiog taptų nepastebimos.

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl