ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

patarimai

Kaip pirkti sienines plyteles ir vonios kambario įrangą?

Kaip pirkti sienines plyteles ir vonios kambario įrangą? Planuojate įrengti arba atnaujinti vonios kambarį ir nežinote, kaip tai padaryti? Ši Mokykla skirta būtent Jums. Vonios kambarys, tai ne tik plytelės, dušo kabina, vonia ir praustuvas. Tai taip pat dizainas, idėja ir detalės. Siekdami įsirengti gražų, funkcionalų ir patogų vonios kambarį, privalome skirti tam šiek tiek laiko. Tačiau net patys geriausi sumanymai ir brangiausios medžiagos gali nueiti veltui, jeigu remonto darbai ir įrangos montavimas bus atlikti neapgalvotai ir neatidžiai. Išgauti gerą efektą yra pakankamai sudėtinga, nes tarpusavy reikia suderinti daug detalių. Tai komplikuota organizaciniu, sprendimų priėmimo, interjero aranžuotės ir darbų atlikimo atžvilgiu. Visa tai ne paslaptis tiems, kurie suklydo sąnaudų planavimo, stiliaus derinimo, pirkimų logistikos, ergonominių ir taikomųjų sprendimų, dizaino kūrimo ar montavimo etape. Dažnai nėra galimybių ištaisyti tokias klaidas ir vietoje džiaugsmo atsiranda nepasitenkinimas, kurį norima kuo greičiau pamiršti. Investuotojai nenumato tam tikrų, ypač dažnai pasitaikančių, trukdžių. „Chata 1“ mokykla padės sklandžiai perbristi visus vonios kambario įrengimo arba atnaujinimo darbų etapus. Pirma, būtina sužinoti, kokie pavojai tyko šių darbų metu ir kaip jų išvengti. Pravartu taip pat sužinoti, kaip pasiekti geriausius rezultatus sutaupant laiko ir pinigų.

Pirmas žingsnis siekiant vykusiai įrengti vonios kambarį – skirti pakankamai laiko ramiai ir netrikdomai apsispręsti. Skubėjimas gali paskatinti klaidingus ir neapgalvotus sprendimus. Svarbių darbų nepalikite paskutinei minutei – išvengsite nereikalingų išlaidų ir streso. Jeigu planuojate remontuoti ar įrengti vonios kambarį – nedelskite. Statybinės brigados darbų paprastai turi labai daug, todėl gali tekti jų palaukti. Dažnai gamyklose stinga populiariausių produktų. Nors mūsų sandėliai pilni įvairių prekių, tačiau Jūs galite nusižiūrėti tokią, kuri partraukiama pagal individualų užsakymą – greičiausia teks ilgokai palaukti. Dėl to gali atsirasti nesutarimų su nekantraujančiu meistru.

Jeigu jau išsirinkote darbų vykdytoją, būtina susiorientuoti, kokius darbus jis sugebės atlikti. Ar moka pjauti ir klijuoti didelio formato plyteles? Ar sugebės kloti mozaiką? Ar galės atlikti sudėtingą konstrukciją, išlyginti nelygias sienas ir grindis, pakoreguoti kampus, įrengti LED apšvietimą, šlifuoti plytelių kraštus, glaistyti siūles epoksidiniu skiediniu ir t.t. Jeigu jis tokių darbų atlikti nesugebės, negalite jam pavesti kai kurių vonios kambario detalių įrengimo.

Sužinojus, ką Jūsų pasirinktas darbų vykdytojas sugeba, laikas pamastyti apie dizainą ir koncepciją. Paprasčiausias, greičiausias ir saugiausias sprendimas – atvykti į mūsų saloną ir pasižiūrėti įrengtų ekspozicijų. Siūlome kelis tūkstančius Lenkijos ir užsienio gamintojų produktų pavyzdžių. Tai bemaž visa rinkoje prieinama pasiūla. Jeigu turite pakankamai laiko, pravartu pasižiūrėti įrengtų vonios kambarių nuotraukas, architektų ir dizainerių suprojektuotus vonios kambarius. Juos rasite dizaino ir interjero interneto svetainėse. Kataloguose arba gamintojų svetainėse patalpintos nuotraukos, tai geras idėjų šaltinis, tačiau, tokiose nuotraukose pateiktą interjero dizainą ne visada įmanoma perkelti į vonios kambarį eiliniame name. Šios mūsų mokyklos laidelės pabaigoje pateiksime nuorodas į įdomiausias vonios kambarių interneto svetaines. Ypač reikliems ir pakankamai laiko turintiems klientams, siūlome mūsų salone pasižiūrėti vidaus apdailos nuotraukas ir pavyzdžius – pačius įspūdingiausius vonios kambarių įrengimo variantus. Tai puikus būdas pasisemti kūrybinių idėjų. Nuoširdžiai kviečiame!

Dizainas yra glaudžiai susijęs su vonios kambario įrengimo koncepcija, todėl įrengiant vonios kambarį rekomenduojama tarpusavyje derinti šiuos elementus. Jūsų patogumui teikiame interjero planavimo paslaugas. Pirmame projektavimo etape apibrėžiamas individualus skonis ir poreikiai, investicijos biudžetas bei pastato ar patalpos apribojimai. Juos galima įvardinti pokalbio su konsultantu metu arba užpildžius anketą. Išsirinkus mėgstamą stilių, spalvas, technologiją ir dekoratyvinius motyvus, laikas išsirinkti produktus. Pasirinkdami sandėlyje turimas prekes, nesirūpinsite jų tiekimo laiku. Jeigu pasirinksite produktus, kurie bus gabenami iš gamintojo, pristatymas gali užtrukti nuo kelių dienų iki mėnesio. Būna ir taip, kad turimos atsargos pasibaigia ir tenka laukti, kol bus pagamintos naujos prekės. Laukimo laikas gali dar prasitęsti. Todėl rekomenduojama kuo anksčiau apsvarstyti, kokie produktai Jus domintų.

Begalė galimybių, kurias suteikia apie 300 gamintojų produktų pasiūla, gali atrodyti pribloškianti. Produktai pasižymi įvairiausiomis savybėmis, todėl pravartu pasinaudoti ilgamete mūsų personalo patirtimi, kuris padės išsirinkti Jums tinkamiausią produktą. Mūsų atrinktos prekės, kurias nusprendėme eksponuoti ir laikyti jų atsargas sandėliuose, tai mūsų nuožiūra patys patraukliausi gaminiai. Tačiau dalis klientų ieško išskirtinių arba tam tikromis savybėmis pasižyminčių prekių. Todėl galime pargabenti taip pat produktus pagal individualų užsakymą. Turime prekių mėginių ir pavyzdžių bei katalogus. Stengiamės patenkinti pačius išrankiausius klientus.

Siekiant išlaikyti sveiką protą susidūrus su tokia galimybių gausa, rekomenduojame taikyti principą „negaliu visko turėti vienu metu”. Kai protas nesugeba išanalizuoti visų naudingų variantų ir patenka į galimybių pertekliaus spąstus, būtina pasikliauti emocijomis. Žinoma omeny reikia turėti iš anksto suplanuoto biudžeto galimybes. Vadovaujantis emocijomis lengviau apsispręsti, pakankamai greitai išsirinkti produktus ir džiaugtis priimtais sprendimais. Pernelyg ilgas galimybių analizavimas dažnai neleidžia apsispręsti arba priverčia abejoti ankstesnių sprendimų taiklumu – norime išsirinkti patį geriausią variantą, todėl bandome išanalizuoti visas galimas alternatyvas. Analizuoti galima ištisus mėnesius, tačiau sprendimą priimti bus tik sunkiau. Nemėgstame atsisakyti dalykų, kurie mums patinka. Užuot mėgautis pirkimais, apgailestaujame, kad vienu metu negalime turėti šito ir ano, nes juk vonios kambarys – tik vienas. Patartina iš karto užmiršti visus variantus, kurie viršija mūsų biudžetą arba vienoje patalpoje yra nesuderinami. Tai nėra malonus sprendimas, tačiau būtinas norint pereiti į kitus planavimo etapus. Juk ir moteris sau labiausiai tinkamą partnerį renkasi iš daugybės patrauklių vyrų. Išsirinkus tą vienintelį klaidinga būtų nagrinėti, kas būtų jeigu…, juk tai sukeltų nereikalingų abejonių.

 

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl