ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Bežinės plytelės bežinis akmens vonia svetainė virtuvė idėjos

Bežinės plytelės bežinis akmens vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija.

Bežinės plytelės bežinis akmens vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Jeigu norite sutaupyti šildymui, rinkitės smėlio spalvos akmens imitacijos keramines ir akmens masės plyteles, kurios vizualiai suteiks šilumos. Šiuo atveju rekomenduojama rinktis smėlio, rudos, plytų raudonos, raudonos arba oranžinės spalvos atspalvių produktus. Net atsukus visus radiatorius, dėl pilko betono imitacijos keraminės ar akmens masės plytelių, jums nepavyks sukurti šiltos aplinkos. Tačiau siekiant išgauti vizualų šilumos jausmą, vien smėlio atspalvio akmens nepakaks. Smėlio ar rudos spalvos keraminės ir akmens masės plytelės vizualiai gali būti šiltos arba šaltos. Viskas priklauso nuo to, ar ir kiek jose panaudota chromatinių raudonų spalvų. „Išblukusi“ smėlio, taupe ir ruda spalva, kuriose yra pilkos spalvos atspalvių, yra vos „drungnos“. Kai Suvalkuose už lango 40 laipsnių šalčio, o statybų ekipažai pertraukos metu siurbia karštą sriubą, norisi daugiau šilumos ir saulės. Tamsiomis ir pilkomis spalvomis įrengta svetainė tampa tamsi ir niūri. Norisi miegoti ir gulėti po dekiu. Prabusti iš žiemos miego jums padės šviesa. Daug šviesos. Ji turi būti šilta ir kristi ant paviršiaus su raudonos spalvos priemaišomis. Šie Viduržemio jūros ir Meksikos atspalviai siejasi su šiluma ir primena vasarą. Dirbtinė vasara geriau už blogą nuotaiką.

Siekiant sustiprinti smėlio spalvos akmens poveikį, būtina keliauti į Egiptą, Turkiją, Graikiją, Italiją, Ispaniją ar Viduržemio jūros kalnų šalis atostogų – nueiti į paplūdimį, senamiestį, diskoteką ar etninės muzikos koncertą; įsigyti karštų ritmų plokštelę, paspoksoti į merginas vilkinčias maudymosi kostiumėlius ir nusifotografuoti atminčiai. Nusiaukite batus ir basomis kojomis mindami akmenis eikite pasigrožėti saulėtekiu ar saulėlydžiu. Tie smėlio spalvos akmenys – šiltai ir maloniai glostys jūsų pėdas. Jais vaikščiojant jūsų kojos patirs švelnų masažą.  Po to jums reikia užsukti į įmonės „Chata 1“ saloną ir nusipirkti ryškios tekstūros smėlio spalvos akmens imitacijos arba smėlio spalvos natūralaus akmens gaminių. Svarbu, kad jų paviršius būtų nelygus ir grubus, kaip paplūdimio akmenys ir numindžiotas, kaip akmenys Romos šv. Petro bazilikos aikštėje. Tada suklijuokite keramines ar akmens masės plyteles, įjunkite visus šviestuvus, grindų šildymą ir ant sienos priklijuokite fototapetą su jūsų atostogų akimirkos nuotrauka. Įsijunkite parsivežtą karštų ritmų muzikos plokštelę ir prisiminkite savo atostogas. Žiema yra tik iliuzija. Pas mus ištisus metus vieši vasara.

Ar patiko baltos kreminiės plytelės baltas akmens vonia svetainė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/baltos-kreminies-plyteles-baltas-akmens-vonia-svetaine-idejos/

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

https://chata.lt/patarimai/keramines-plyteles-akmens-mases/

 

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl