ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Baltos kreminiės plytelės baltas akmens vonia svetainė idėjos

Baltos kreminiės plytelės baltas akmens vonia svetainė idėjos – nuotraukų galerija.

Baltos kreminiės plytelės baltas akmens vonia svetainė idėjos – nuotraukų galerija. Siekiant išgauti pageidautiną dekoratyvinį ir praktišką baltojo ir kreminės spalvos akmens efektą nereikia laužtis į banką. Natūralaus karara, statuario, crema, breccia ar calacatta marmuro produktai yra prabangūs ir brangūs, tačiau gaminama vis daugiau ištikimų jų kopijų, t.y. keraminių ir akmens masės plytelių su tikroviškai atrodančio akmens imitacija. Baltos arba kreminės keraminės ar akmens masės plytelės šiandien gali būti pakankamai kokybiškos ir gerai imituojančios natūralią medžiagą taip, kad net plyteles klojantys specialistai kartais nesugeba atskirti, kokios plytelės dengia sieną ar grindis – keraminės ar natūralaus akmens. Jei keraminė glazūra yra poliruota arba satinuota, o keraminės dalies tekstūra gofruota, keramines ir akmens masės plyteles yra tikrai sunku atskirti nuo natūralių jų prototipų.

Natūralių akmenų pavadinimai paprastai kilę nuo vietų, kuriose, dėl susiklosčiusių aplinkos sąlygų, gamta paprastoms uolienoms suteikė neįprastų, niekur kitur nesutinkamų savybių. Deja, dėl intensyvios eksploatacijos jų resursai mažėja; be to, atviro tipo karjerai daro neigiamą įtaką Carrara ar Breccia regionų gamtiniam kraštovaizdžiui. Dėl to auga akmens kainos. Tačiau yra išeitis – didelių formatų akmens imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės yra nepriekaištingos kokybės ir žymiai pigesnės. Taigi, labiau ekonomiška, ekologiška ir praktiška yra naudoti keraminius šių medžiagų antrininkus. Keraminės ir akmens masės plytelės dažnai yra kietesnės, todėl atsparesnės įbrėžimams ir mažiau jautrios mechaniniams pažeidimams. Natūralus akmuo turi būti impregnuotas, kad į natūralias poras nepatektų teršalai. Natūralaus akmens tonalumas lemia, kad kiekviena akmens plytelė yra skirtinga ir įvairių atspalvių. Ne visiems tai patinka, nes televizijos laidose rodomuose milijonierių rūmuose ir prabangiuose namuose paprastai demonstruojami aukščiausios rūšies akmenys, kurie yra mažiau toniniai, tačiau itin brangūs. Kitą vertus, tonalumas turi savo žavesį ir sukuria akmens autentiškumo įspūdį. Keraminės plytelės ir akmens masės plytelės gali imituoti tiek rinktinį dekoratyvinį akmenį, tiek kainos atžvilgiu prieinamesnį statybinį akmenį.

Baltas ir kreminės spalvos akmuo visada išlieka madingas ir „ant bangos“. Klasikinį balto ir kreminės spalvos akmens efektą galima sustiprinti derinant jį su violetiniais, rausvais ar rudais priedais, nes jis puikiai dera su pasteliniais šiltais atspalviais. Baltojo ir kreminės spalvos akmens imitacijos keramines ir akmens masės plyteles pakankamai sudėtinga derinti su pilkais ir ryškiais žalios, geltonos ar oranžinės spalvos atspalviais, nes šios spalvos siejamos su tradicinių sprendimų atsisakančiu loftiniu ir industriniu interjero stiliumi. Siekiant darniai apjunti šias spalvas su tradiciniais akmenimis, reikia įdėti nemažai pastangų. Architektai, žinoma, susidoros su viskuo, tačiau tai padaryti savarankiškai ir neturint geros idėjos, gali būti pakankamai sudėtinga. Taigi, baltą ir kreminės spalvos akmenį tinka derinti su viskuo, išskyrus loftinį ar pramoninį interjerą.

Akmuo intensyviai veikia regos ir lytėjimo pojūčius, ypač kai jo raštai ir tekstūra yra ryškūs. Vaikščiojimas ant įšilusio akmens paviršiaus, ypač basomis, gali sukelti prisiminimų apie keliones į šalis, kuriose ši statybinė medžiaga labai populiari. Mums baltas ir kreminės spalvos akmuo dažnai siejasi su pakilia rūmų, pilių, šventyklų ir paminklų nuotaika. Namuose baltas ar kreminės spalvos akmuo gali atrodyti šiek tiek pretenzingai, tartum norėtumėte pademonstruoti jūsų turimas banko sąskaitoje lėšas. Tačiau nebūtina jaudintis tuo, ką pagalvos kiti. Svarbiausia yra mėgautis natūraliais šviesos atspindžiais nuo poliruoto balto arba kreminės spalvos paviršiaus akmens. Jeigu interjero dizaino fonui taikysime baltojo arba kreminės spalvos akmens imitacijos keramines ar akmens masės plyteles ir patalpai užtikrinsime daug šviesos, tikėtina, kad pavyks sukurti jaukumu spinduliuojančią erdvę, viliojančią prisėsti, skatinančią dirbti ir užtikrinančią gerą savijautą bei leidžiančią atsipalaiduoti.

Praktiniu požiūriu, kreminės spalvos  akmens, ypač kalkakmenio – t.y. travertino ar crema – imitacija itin gerai maskuoja susidarančias kalcio karbonato nuosėdas. Tai tikrai puikus sprendimas duše, kur per tam tikrą laiką nešveitus plytelių savaime atsiranda natūralus akmuo. Tai nebebus imitacija, o tikras originalus kreminės spalvos nuosėdinis akmuo, kuris pirmiausia atsiras dėmių ir juostų pavidalu, po to susitelks į sluoksnius bei stalagmitus ir stalaktitus. Ant kreminės spalvos akmens imitacijos plytelių ryškiu raštu paviršiaus šis reiškinys bus pakankamai gerai užmaskuotas.

Ar patiko baltos kreminiės plytelės baltas akmens vonia svetainė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/bezines-plyteles-bezinis-akmens-vonia-svetaine-virtuve-idejos/

https://chata.lt/vizualizacijos/

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl