ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Plytelės 3d geometrinis reliefas vonia svetainė virtuvė idėjos

Plytelės 3d geometrinis reliefas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija.

Plytelės 3d geometrinis reliefas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Kodėl mums patinka 3D geometrinis efektas? Bemaž visos keraminės ir akmens masės plytelės ant sienų ir grindų sudaro geometrinį siūlių tinklą. Nebent jas klotų itin gabus meistras. Jei keramines ar akmens masės plyteles klijuojantis darbuotojas kreivai pradės kloti pirmą eilę, sienos gale išeis banga ar sinusoidė. Ar grindys ir sienos turi būti lygios? Ar viskas turi būti stačiakampio formos? Kampamatis ištaisys šį nuobodų kraštovaizdį ir jis atrodys tartum sukurtas Antonio Gaudi. Mes visi esame geometrijos vergai. Geometrija yra mūsų juslių aparato pasaulio karkasas. Mūsų protuose sukuriamas pasaulio įvaizdis paremtas geometriniais žemėlapiais, kurie pastebėtus objektus paverčia į supaprastintas formas. Taigi visur įžvelgiame geometrinį 3D efektą. Tiesė, taškas, simetrija, fraktalas, figūra tai žodžiai-paveikslai, kuriais valdome savo pasaulį. Dievas nežino tiesios linijos, nes visa, ką matome, yra kreivės. Plytelių klojimo meistras taip pat susiduria su tiesės klausimu, ypač kai keramines ar akmens masės 3d efekto plyteles kloja gurkšnodamas alutį. Tiesą pasakius, tai būtent plytelių klojimo meistras turi plyteles kloti taip, kad negalėtumėte pastebėti, jog kas nors yra kreiva – būtent čia ir slypi menas, kai patalpoje nėra stačių kampų, sienos nėra statmenos. Plytelių degimo krosnis taip pat nesugeba taikyti tiesės dėsnių, nes keraminės ir akmens masės plytelės yra gaminamos iš molio tešlos ir kepamos krosnyje kaip pyragas. Iškeptos keraminės ir akmens masės plytelės susitraukia apie 10 proc. Atleiskite, tačiau šioje srityje mes visiškai bejėgiai – keraminės ir akmens masės plytelės yra kreivos ir tiek. Viskas yra kreiva, net ir naujausias BMW. Tik gryna akimi neįstengsime to patikrinti. Norint nustatyti kūno kreivumą, turime naudoti lazerinį matuoklį, nors lazeris taip pat yra kreivas. Žemės, saulės ir mėnulio trauka sukreivina gitaros stygą ir šviesos spindulius. Einšteinas labai norėjo, kad šviesa bėgtų tiesia linija, tačiau nepaisant jo dvasinių ir mokslinių pastangų, šviesa praeidama pro traukos lauką neklaužadiškai išsisklaido. Tiesė taip pat neegzistuoja. Kaip ir taškas ar figūra. Erdvės taip pat nėra. Yra tik nuotolių seka matuojama kitu nuotoliu. Laikas taip pat neegzistuoja. Užtat yra įvykių pasekmių seka matuojama kitu įvykiu. Egzistuoja tik objektų sąsajos, tačiau nėra laiko ir erdvės. Tai intriguoja. Dėl šios priežasties geometrija žavi, įkvepia ir sudomina.

Mes labai užsispyrę. Siekiame 3D geometrinio efekto – ypač intensyvia tekstūra. Mes norime, kad paprastas, taisyklingos formos figūrinis objektas žavėtų mus ir mūsų svečius. Keraminės ir akmens masės plytelės puoštos kaleidoskopais, fraktalais, durstiniais, geometrinėmis struktūromis ir galvosūkiais yra fantastiškas įkvėpimas galvoti apie visatos dėliones ir akcentuoti šiuolaikišką ar net futuristinį pastatų ir kambarių pobūdį. Šiandien geometrinės dekoracijos yra vienos populiariausių. Jos suteikia mūsų regėjimo lauke esančiai erdvei tvarkos įspūdį ir sukelia jausmą, kad tai mes kontroliuojame materiją ir savo gyvenimą. Tvarkingi žmonės mėgsta tvarkos, darnos ir geometrijos iliuziją, nes tokiu būdu jie jaučia, kad kontroliuoja tikrovę. Tvarka sustiprina mus psichiškai dėl atsirandančio mumyse kontrolės jausmo. Mes valdome pasaulį, o ne pasaulis mus. Vadovaudamiesi tokiu požiūriu dažniau patiriame sėkmę, nes tikime savo jėgomis – norime veikti ir dirbti. Vaikai, kurių kambariai tvarkingi dažnai pasiekia geresnių rezultatų mokykloje.

Tai dar ne viskas. Jeigu sienos nėra itin lygios, mes galime jas lyginti tinku arba optiškai –  paslepiant kreives. Anksčiau kreivos sienos buvo uždengiamos sienų paneliais ar lentomis. Šiandien jos apgaubiamos akmenimis, akmens imitacijos keraminėmis ar akmens masės plytelėmis suteikiančiomis geometrinį 3D efektą. Svarbu tai, kad optiškai žymiai lengviau pastebėti, kad lygiagrečios linijos nėra lygios negu kad nėra išlaikytas status kampas. Tai reiškia, kad, jeigu lygiagrečios sienos nėra viena kitos atžvilgiu statmenos galime tai užmaskuoti taikant ilgas horizontalias lygiagrečias linijas, einančias iš vieno kampo į kitą. Jei kyla problemų dėl grindų kreivumo lubų atžvilgiu, jos gali būti užmaskuotos ilgomis tiesiomis lygiagrečiomis tiesėmis.

Ar patiko plytelės 3d geometrinis reliefas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

https://chata.lt/patarimai/genialios-vonios-ideja/

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/plyteles-patchwork-efektas-vonia-svetaine-virtuve-idejos/

 

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl