ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

patarimai

Genialios vonios ideja?

genialios vonios ideja vizualizacija keramines plyteles akmens mases virtuve virtuves salono svetaine svetaines interjero idejos vilnius kaunas suvalkai alytus klaipeda siauliai druskininkai mariampole

Genialios vonios ideja? Šį kartą šiek tiek daugiau papasakosime apie mūsų parduodamus produktus. Siekiame prekiauti kompleksiškais sprendimais – idėja ir medžiaga, t.y. naudojant kompiuterinę grafiką plytelių kolekcijas derinti su vonios kambario įranga. Mūsų finalinis ir tikslinis produktas, tai visas vonios kambarys. Plytelės ir vonios kambario įranga tai medžiaga ir sudėtinės dalys. Produktas – vonios kambarys. Finalinį produktą būtina dar įrengti, tačiau mes, deja, negalime to padaryti – tai reikalautų pernelyg daug laiko. Čia taikomas sinergijos principas. Visos sudedamosios dalys ir jų suderinimas į vieną visumą tai žymiai daugiau, nei patys ingredientai. Tai panašu į maisto ruošimą. Mums reikalingas vonios kambario receptas. Jį paruoš dekoratorius ir konsultantas. Mums reikalingi vonios kambario ingredientai – juos nusipirksime parduotuvėje. Mums reikia taip pat laiko ir orkaitės – tai užtikrins darbų vykdytojai. Ingredientus reikia sujungti į darnią visumą, kartais šiek tiek rizikuoti įberiant žiupsnelį prieskonių iš kito recepto, po to įjungti orkaitę pageidaujamos temperatūros ir laiko režimu. Jeigu pakeliui ne viską pavyks gerai padaryti – patiekalas bus kitoks nei tikėjomės. Baigtinis rezultatas yra mūsų paieškų tikslas. Jeigu turėdami tobulą receptą panaudosime netinkamus ingredientus, galutinis rezultatas bus kitoks, nei tikėjomės. Vėlgi jeigu kokybiškus ir rinktinius ingredientus naudosime netiksliam receptui – tikėtina, kad patiekalas nuvils. Pagaliau orkaitė gali sudeginti ruošinį. Todėl mes žinome, kad siekiant tobulų efektų reikia dėti daug pastangų. Pačias gražiausias plyteles galima netinkamai panaudoti ir vonios kambario dizainas kainuos brangiai, bet bus neįdomus. Vėlgi iš pažiūros nuobodžias plyteles galima įmantriai sukomponuoti taip, kad vonios kambarys atrodytų puikiai. Pats gražiausias vonios kambarys gali reikalauti nuolatinių tvarkymo darbų arba būti pavojingas dėl slidžių ir šlapių grindų. Taigi būtina turėti tiksliai suderintą receptą ir jam pritaikytus ingredientus. Būtent tai mes ir darome.

Kalbėdami apie paskirus finalinio produkto, t.y. vonios kambario, elementus, pirmiausia pažvelkime į plyteles. Jos turi didžiausią įtaką vonios kambario charakteriui. Tai pagrindinis recepto ingredientas. Net jeigu vonioje panaudosime pažangiausius sanitarinius sprendimus ir minimalistinį įrenginių, pvz. vonios, sanitarinės įrangos ar unitazo dizainą, gali paaiškėti, kad vonios kambarys vis tiek bus tradicinio pobūdžio dėl tradiciškai išklotų tradicinių plytelių.

Keraminės plytelės negaminamos plieno liejykloje – jos deginamos dujinėje krosnyje. Jos nėra tobulai lygios. Ne visi tai žino. Jų nelygumai „ištaisomi“ siūlių glaistu ir klojimo technika. Ilgų plytelių nerekomenduojama kloti perstumiant vieną eilę kitos atžvilgiu – šis metodas išryškins visus plytelių nelygumus. Apie nelygumus mes visuomet stengiamės pasikalbėti su mūsų klientais, kad pasiruoštų tinkamai pašalinti matomus grindų ir sienų kreivumus. Ypatingiems perfekcionistams rekomenduojame įsigyti rektifikuotas plyteles su papildomu emalio sluoksniu. Jos brangesnės ir lygesnės, tačiau vis tiek nėra tobulai lygios. Tiesi linija egzistuoja tik mūsų sąmonėje. Gamtoje ji nesutinkama. Tiesė ir statūs kampai – dažniausias rangovo ir investuotojo nesutarimų objektas. Techniniai plytelių gamybos, atrankos ir klojimo aspektai tai itin plati tema, todėl šiuo metu jos nenagrinėsime. Apie tai galima asmeniškai pasikalbėti parduotuvėje. Pasirinkimas didžiulis. Turime didelę ekspoziciją, tačiau siūlome pavartyti ir katalogus. Mūsų salone apie septyniasdešimt vonios interjero įrengimo pavyzdžių. Mūsų parduotuvėje daug ekspozicinių baldų su keliais tūkstančiais plytelių pavyzdžių. Prekiaujame bemaž visų Lenkijos ir keliasdešimties užsienio gamintojų produktais. Plyteles galime atvežti iš visos Europos.

Šioje vietoje būtina paminėti esminius plytelių parametrus. Tai slidumo klasė, ypač svarbi vonios kambaryje, ant lauko laiptų bei kitose drėgnose vietose ir atsparumas dilimui. Pastarasis parametras nusako, kad tam tikrų produktų nerekomenduojami naudoti intensyviai eksploatuojamose vietose.

Mozaika – įdomi tema susijusi su drėgnąja namų zona. Tai visuomet madinga ir efektyvi dekoracija. Mozaikos gali būti įvairiausių medžiagų. Svarbu, kad jos darniai derėtų su visu vonios kambariu ir būtų tinkamai įrengtos. Pabrėžtina, kad nemažai statybinių brigadų neturi pakankamos mozaikos klojimo patirties. Taigi pravartu šiek tiek sužinoti apie jos klijavimą.

Kiti recepto vonios kambariui ingredientai tai vonia ir dušo kabina arba vonia su sienele. Tai pagrindiniai vonios kambario elementai, kurie užima daug vietos. Kartais vonios arba dušo kabinos vieta lemia visą vonios kambario išplanavimą. Pagal įrangos išdėstymą vonios kambarius galima suskirstyti į patalpas „su centrine valdymo vieta“ ir su išplėtota komunikacija. Mažas vonios kambarys gali būti labai praktiškas, jeigu tik numatysime jame centrinę vietą, iš kurios patogu patekti bemaž prie visų sanitarinių įrenginių. Optimalu, kai durys įrengiamos per patalpos, kuri yra stačiakampio plano, ilgesnės sienos vidurį. Iš centrinio grindų taško patogu patekti prie trumpesnės sienos įrengtų dušo kabinos ir tualeto bei vonios patalpintos prie kitos trumpesnės sienos. Yra įvairių tokio išdėstymo variantų. Idealu, kai ilgesnė siena ne trumpesne kaip 3,1 m, o trumpesnės ilgis ne mažiau kaip 2,1 m. Jeigu vonios kambarys pakankamai didelis, rekomenduojame įrengti maudymosi saloną. Tokiu atveju galima įstatyti laisvai stovinčią vonią ir atvirą dušo kabiną walk in. Tokia kabina užima daug vietos, tačiau ji daug praktiškesnė už tradicines dušo kabinas. Šiandien maudymosi salonai įrengiami vienoje erdvėje su miegamuoju kambariu rakinamomis durimis. Tai puiki sutuoktinių vakarinių susitikimų vieta. Vonios kambarys „įsilieja“ į miegamąjį. Be to, toje pačioje erdvėje gali būti įrengta drabužinė, miegamojo poilsio ir laisvalaikio zona ar treniruoklių salė. Vis dažniau iš maudymosi salonų sklinda muzika ar televizijos žinios. Turime vis mažiau laiko, todėl bandome apjungti daug kasdienių darbų, kurių kiekvieną atskirai nesuspėtume įgyvendinti.

Vonios ir dušo armatūra, tai vonios kambario papuošalai. Gražus vonios kambario čiaupų komplektas patalpai suteiks spindesio. Be to, tai puiki interjero dizainą akcentuojanti detalė. Galima teigti, kad tinkamai pritaikyta sanitarinė įranga ir armatūra gali būti vonios kambario dizaino baigiamasis akcentas. Vonios ir dušo armatūra, elegantiškos vonios, baldai ir praustuvai gali patys savyje kurti vonios kambario stilių. Jie taip pat gali papildyti ir akcentuoti vonios kambario apdailą. Moterys puikiai žino, kad vilkėdamos elegantišką ir ypatingą drabužį jaučiasi patrauklesnės, labiau pasitiki savimi ir yra geresnės nuotaikos. Mėgstamos vietos mūsų namuose gali pakelti mums nuotaiką, jeigu suteiksime joms atitinkamą pavidalą. Todėl verta padirbėti siekiant vonios kambariui suteikti tinkamą interjerą ir dvasią. Vonios kambarys yra tarsi scena, kurioje vyksta kasdienio bendravimo ir darbų spektaklis. Šios patalpos nuotaiką ir pobūdį iš dalies lemia įrangos aksesuarai. Jų dizainu bei naudojimo ergonomiškumu ir praktiškumu rūpinasi ištisos menininkų ir inžinierių komandos. Visa tai patogumo ir malonumo, bei švaros ir higienos labui. Technologinė pažanga tikrai praverčia kasdieniame gyvenime.

Įmonė „Chata 1“ prekiauja bemaž visų Lenkijos rinkoje pripažintų keramikos ir armatūros gaminių bei vonios kambarių baldų gamintojų produktais. Nesame pajėgūs visų šių produktų laikyti mūsų sandėliuose, tačiau visus juos galime parvežti pagal individualų užsakymą. Mūsų salone įrengėme turtingą ekspoziciją, kurios plotas viršija 1000 kv. m.

Pabaigai pakalbėkime apie investicijos biudžetą. Turėdami tam tikrą piniginių lėšų sumą, klientai bando maksimizuoti vartojimą ir investicijas. Vonios kambarys „varžosi“ su nauju automobiliu, atostogomis, vaikų studijomis ir labdaringa veikla. Galima pasiimti paskolą, tačiau toks sprendimas ne visus tenkina. Todėl pravartu tiksliai apibrėžti planuojamos investicijos finansinius rėmus bei atitinkamai ir protingai parengti prekių ir paslaugų išlaidų sąmatą. Nenorime Jūsų versti kitiems svarbiems tikslams numatytas lėšas skirti vonios kambario įrengimui. Tikėtina, kad už vonios kambariui įrengti numatytą sumą galima pasiekti mus tenkinančių rezultatų, jeigu tinkamai panaudosime ir paskirstysime turimas lėšas. Taisyklė „kuo brangiau tuo gražiau“ ne visur pasiteisina. Sumanymas ir idėja kainuoja nedaug, tačiau galutinį rezultatą lemia labiau nei vonios kambario įrangos kaina. Kartais biudžetinė prekė atrodo labiau įspūdingai nei išskirtinė. Atitinkamai panaudojus produktą iš dalies gali pakisti jo pobūdis. Apie ką mes čia? Pirma, galime suprojektuoti vonios kambario dizainą remdamiesi išskirtinio pobūdžio interjerais, tačiau panaudodami pigesnius pakaitalus. Rezultatas gali būti apgaulingai panašus į mus įkvėpusius pavyzdžius. Jų nuotraukų kviečiame pasižiūrėti mūsų salone. Įkvepianti idėja – tikras turtas. Jį dalijame nemokamai. Tereikia mūsų salone ir per kompiuterio ekraną pasižvalgyti po įdomiausius ir patraukliausius interjero sprendimus. Patikusius sprendimus galima perkelti į grafinę programą ir paruošti Jūsų vonios kambario kompiuterinį modelį. Antra, kartais brangios medžiagos pakanka panaudoti labai nedaug, kad būtų pasiektas pageidautinas rezultatas. Jums tikrai nereikia turtų siekiant gerų idėjų ir gražiai įrengto interjero. Jums tereikia tinkamai pasirengti investicijai. Tai mūsų darbas ir mes galime Jums padėti.
Kitoje laidelėje papasakosime, kokius klausimus verta aptarti su darbų vykdytoju.

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl