ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Metalizuotas plytelės metalizuotas vonia svetainė virtuvė idėjos

Metalizuotas plytelės metalizuotas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija.

Metalizuotas plytelės metalizuotas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Metalo efektas mus gelbsti, kai ieškome madingų ir originalių idėjų namų, vonios kambario, virtuvės interjerui. Betono imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės vis dar madingos, tačiau jau ne viršūnėje. Be to, visi jas turi. Akmens imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės yra visada madingos, tačiau ne itin originalios. Šiuo atveju galima taikyti tam tikrą nišinį sprendimą, kuris pastaruoju metu nuolat įžvelgiamas pažangesnių interjero dizaino žurnalų puslapiuose. Tai metalo efektas, kuris keraminių ir akmens masės plytelių metalizuotam paviršiui suteikia išskirtinių šviesos efektų. Metalas intriguoja – tai drąsus pasirinkimas. Tai šiek tiek į draugus ir kaimynus nukreipta provokacija – „tegul mane kritikuoja, kad neturiu to, ką turi visi kiti, tačiau man vis tiek pavydės, nes pas mane ne nuobodu. Be abejo, „jie“ mane apkalbės už mano nugaros, bet man patinka toks sąmyšis. Šalin nuobodulį! Po pusmečio visi norėsite kloti metalo efekto keramines ir akmens masės plyteles, kurias matėte mano namuose“. Kai pavyksta surasti kažką kito, nei mados pateikiami sprendimai, patys pradedame kurti madą. Drąsuoliai randa savo pasekėjus gretose žmonių, kuriems nusibodo tai ką jau matė, kurie ieško ko nors ypatingo.

Mūsų poreikius sukuria mada. Poreikiai neatsiranda patys iš savęs. Įvairų laidų, interneto svetainių, žurnalų ir kitų žmonių vedami poreikiai „keliauja“ iš galvos į galvą. Atrodo, mums nereikėjo namų remonto, tačiau pažiūrėjus serialą, kuriame nuostabaus grožio pasakiški daiktai demonstruojami romantiško siužeto ir peizažų fone, įgyjame noro turėti tokius namus. Pirmaujantieji gamintojai mados žurnaluose pateikia drąsių idėjų ir sprendimų, kuriuos po to taiko kiti. Tai labai brangi verslo strategija, nes norint sukurti naują, neįprastą modelį būtina tam skirti didžiules pinigų sumas reklamai, žiniasklaidoje pateikiamai informacijai, tendencijų ir poreikių kūrimui. Po to gamintojai yra priversti su įniršiu stebėti, kaip jų naujausius dizainus kopijuoja kiti ir parduoda už pusę kainos. Tačiau, norint išvengti naujausių mados viršūnių, kurios po dviejų mėnesių tomis viršūnėmis jau nebebus, būtina rizikuoti ir taikyti originalius sprendimus.

Nereikia bijoti mados, jeigu nenorime tapti konformistais. Kai plaukiame prieš srovę – mes patys kuriame madą. Kiekviename mieste yra tam tikrų vietinių tendencijų, kurios atsirado dėl to, kad pradėjome taikytai tai, ką pamatėme pas kitus. Mes, prekybininkai, tikrai tai jaučiame. Kita vertus, originalumas neturi būti nemadingas. Pakanka pasirinkti kažką, kas intriguoja, tačiau nėra galiojančios mados viršūnė, pvz., metalo efekto keramines ar akmens masės plyteles.

Ar patiko metalizuotas plytelės metalizuotas vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/retro-klasikines-plyteles-klasikine-vonia-svetaine-virtuve-idejos/

https://chata.lt/vizualizacijos/

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

https://chata.lt/patarimai/genialios-vonios-ideja/

 

 

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl