ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Juodos plytelės akmens juoda vonia svetainė virtuvė idėjos

Juodos plytelės akmens juoda vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija. Juodo, ypač poliruoto, akmens efektu galima pasigrožėti ne vienoje lobistų būstinėje Manhatano dangoraižiuose. Juodo akmens imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės gali atkartoti šį rezultatą jūsų namuose ar biure. Juodas akmuo suteikia ypatingos elegancijos. Jis apjungia futurizmą ir tradiciją. Deja, tai nėra medžiaga itin deranti su rūmų stiliaus interjeru, tačiau išskirtiniu būdu biurų interjerui suteikia nepakartojamą ir prabangos kupiną atmosferą. Kiekvienas Niujorko finansų magnatas svajoja saulei leidžiantis arba futuristinių šviestuvų šviesoje išlipti iš savo juodo Bentley automobilio ir vilkėdamas juodos spalvos kostiumą, užsidėjęs juodus akinius nuo saulės, avėdamas juodus blizgius batus ir už parankės laikydamas juodaodę gražuolę – garsiausią aukštosios mados modelį – žingsniuoti juodais Marquina, Noir Saint Laurent arba Star Galaxy. Juodo akmens blizgesys ir švytėjimas, akinių ir batų spindesys paspartintų visų žemesnio lygio darbuotojų širdžių dūžius ir sukeltų pasigerėjimą šefo skoniu bei nepriekaištingu stiliumi. Tai ir yra ekscentriškos elegancijos ir verslo glamūro viršūnė. Juodų keraminių ir masės akmens  plytelių juoda spalva siejasi su Džeimsu Bondu ir jo šarvuotu kostiumu.

Juodas akmuo atrodo nenatūraliai, neįprastai ir išskirtinai. Juoda keraminė ar akmens masės plytelė suintriguos svečius, klientus ir rangovus. Tačiau būkite atidūs. Dėl šviesos sugėrimo savybių juoda spalva naudojama saulės energijos įrenginių vamzdžiuose šildyti vandenį. Juodas akmuo tinkamas tuomet, kai saulės šviesa nėra itin reikalinga. Jeigu juodos spalvos keramines ir akmens masės plyteles išklosite ant grindų šalia didelio lango, ko gero ant jų galėsite išsikepti lietinių blynų. Plytelių paviršius įšils maždaug iki 70 laipsnių Celsijaus ir sukels įtempius grindų sluoksniuose. Tokiu atveju būtinai prireiks oro kondicionieriaus. Tos pačios plytelės paklotos saulėtoje terasoje įšildys betoninį pagrindą, o ant jo iškritęs šaltas audros lietus kaipmat pažeis pigius plytelių klijus.

Didelio formato juodo akmens imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės geriausiai tinka vonios kambariui. Jos byloja, kad investuotojas lankėsi brangiuose viešbučiuose, kazino ir restoranuose, nes juodas akmuo įveda į gerai iš Holivudo filmų pažįstamą naktinį, paslaptingą, įdomų ir prabangos kupiną pasaulį. Šį įspūdį sustiprina juodos spalvos derinys su auksu, sidabru, chromu ar variu, nes šios medžiagos siejamos su prabanga. Derinyje su baltu akmeniu juodas akmuo įgauna kiek tradiciško įvaizdžio. Juodojo marmuro ir granito imitacijos keraminės ir akmens masės plytelės skatina šešėlio, nakties ir intymios paslapties įspūdį.

Ar patiko juodos plytelės akmens juoda vonia svetainė virtuvė idėjos – nuotraukų galerija? Pasi žiūrėk dar:

https://chata.lt/vonios-kambariu-svetaines-virtuves-idejos/rudos-plyteles-rudas-akmens-ruda-vonia-svetaine-virtuve-idejos/

https://chata1.pl/stylowe-aranzacje/

https://chata.lt/patarimai/keramines-plyteles-akmens-mases/

 

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl