ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

patarimai

Kaip parengiame grafinį vonios kambario 3D modelio projektą?

Kaip parengiame grafinį vonios kambario 3D modelio projektą? Pagal pasirinktus produktus galime parengti grafinį vonios kambario 3D modelio projektą. Modelis sukuriamas pagal kliento pateiktus patalpos matmenis ir jo pageidaujamą įrangos išdėstymą. Svarbu, kad šie duomenys atitiktų tikrovę, būtų išsamūs, tikslūs ir skirti konkrečiai patalpai. Šiuo atveju svarbu numatyti patalpos matmenų pokyčius išlyginus sienas, nustačius kampus, ištinkavus, pakabinus lubas, paruošus grindis, numačius langų, durų, radiatorių, sanitarinės įrangos vietas ir t.t.

Įprastai paruošiame vieną vonios kambario įrengimo projektą ir jį modifikuojame pagal kliento nuorodas bei pasirinktus produktus. Projektavimas, tai imlus darbui procesas, todėl itin svarbu tinkamai pasirinkti medžiagas ir aksesuarus. Jam reikia skirti daug laiko, apgalvoti ir suderinti visas detales. Šių darbų nepalikite paskutinei akimirkai – konsultantų patarimų gali tekti palaukti eilėje.

Įrangos projektavimas, tai sudėtingas bendravimo su klientu procesas. Tai užduotis, kurią įgyvendinant daugiau dėmesio skiriama kliento aptarnavimui nei konsultanto meninių vizijų įgyvendinimui. Kaip bebūtų, dekoratoriaus, kuris siekia sukurti meninį efektą ir įgyvendinti savo viziją, neatspindinčią kliento išsakytų pastabų ir pageidavimų, darbas nueitų veltui – klientas liktų nepatenkintas, o galutinis darbo rezultatas būtų jam nepriimtinas. Vonios kambario erdvės atžvilgiu klientai turi daug poreikių, įpročių bei neįsisąmonintų troškimų. Nors klientui jie akivaizdūs, tačiau konsultantui išlieka paslaptis. Todėl būtina kalbėtis apie kliento pageidavimus ir vizijas. Kuo išsamiau iš pat pradžių viską aptarsime, tuo greičiau sukursime galutinį projekto rezultatą, t.y. vonios kambario kompiuterinį modelį. Klientas privalo tiksliai apibūdinti svarbiausius jam dalykus, nurodyti ko gali atsisakyti ir kas yra mažiau svarbu. Jeigu po trumpo pokalbio su klientu neišsirutuliojo tikri jo pageidavimai vonios kambario klausimu, siūlome užpildyti trumpą anketą. Klientui pageidaujant, kad konsultantas „išskleistų vaizduotės sparnus“ ir sukurtų ypatingą ir nestandartinį projektą, dėsime visas pastangas, kad vonios kambario dizainas būtų nepakartojamas ir išskirtinis. Tačiau dažniau klientai atvyksta su savo idėjomis, kurias norėtų tiesiog suvizualizuoti naudojant kompiuterinę įrangą. Tokiu atveju konsultantas taip pat pasiūlys savo pagalbą.

Architektai ir dekoratoriai nemėgsta atskleisti savo profesinių paslapčių. Tačiau Jums atskleisime kraštelį paslapties apie mūsų mėgstamiausius triukus ir technikas. Galbūt pavyks Jus paskatinti paeksperimentuoti ir smagiai praleisti laiką. Remontą gali lydėti nuobodulys ir monotonija. Tačiau lygiai taip pat Jūs galite pasinerti į įdomius nuotykius dizaino ir architektūros pasaulyje.

Pirmas metodas, kuriuo pagerinama interjero išvaizda, tai „liekninimas“. Pasak švedų – mažiau yra daugiau. Idėja vonios kambariui turi būti viena. Rekomenduojama vienai patalpai netaikyti šimto vizijų ir aksesuarų gausos. Dėmesį patraukiančių elementų perteklius sukelia netvarkos įspūdį. O mes juk mėgstame tvarką. Jeigu patinka pasakų stilius, šis metodas Jūsų neįtikins, nes tradicinis stilius turi būti įspūdingas, sukurti prabangos ir nepaprastumo nuotaiką. Gausus tradicinio stiliaus dekoras vadovaujasi tam tikrais principais ir, kaip bebūtų keista, jam būdinga tam tikra logiška tvarka. Vonios kambarys puoštas kesoninių lubų ir baroko ornamentų motyvais primena vestuvinį tortą. Tai meistriška dėlionė. Ji kaloringa, pertepta keliais kremų sluoksniais, pagardinta bakalėja. Taip turi būti ir baigta, tačiau persivalgius gali suskausti pilvą. Šiaip geriau pasirinkti lengvai virškinamą maistą. Nebent gyvename slibino saugojamoje viduramžių pilyje.

Siekiant, kad vonios kambario sukeliamas įspūdis būtų neįkyrus ir neperkrautas, rekomenduojama išsirinkti vieną dekoratyvinį elementą ir juo vadovaujantis kurti interjero dizainą. Šis metodas suteiks vizualinio lengvumo ir tvarkos pojūtį. Kaip beatrodytų, interjero projektavimas vadovaujantis vienu elementu, motyvu ar simboliu, tai sudėtinga užduotis. Gerų galutinių rezultatų pavyzdžius kviečiame pasižiūrėti mūsų vonios kambarių interjero nuotraukų galerijoje. Nepaisant visko, reikalinga kūrybinga idėja kaip ir kur patalpinti dekorą arba motyvą, kuris nulems visą vonios kambario charakterį. Dekorą būtina įrengti ant didelio ir gerai išeksponuoto vonios kambario elemento, su dekoru susieti kitas interjero detales. Siektina, kad nesutriktų vonios kambario funkcionalumas ir ergonomija. Jeigu dekoro elementas yra pvz. smėlio kopų struktūros plytelės, apdailos detalėse turi atsirasti apvalių formų, bangų ir smėlio motyvų. Tai pagrindinė priemonė siekiant, kad erdvė atrodytų darni ir neperkrauta. Visa, kas nedera prie smėlio ar bangos motyvo pradeda trukdyti, sudrumsčia ramybę, atsiranda disonansas. Kampuotas unitazas arba praustuvas trikdo tvarkos pojūtį. Šiuo atveju būtina ieškoti apvalių ir ovalių formų. Taigi interjerą „liekniname“ pašalindami visas detales, kurios nedera su bangų ir smėlio motyvais. Paliekama tik tai, kas darniai susilieja su aplinka ir nepritraukia dėmesio. Tai gali būti „banguojantis“ radiatorius, spintelės durelės „banguojančiais“ motyvais, išlenktos baldų rankenėlės ar asimetrinė vonia. Tokiu būdu išgaunama vizuali tvarka. Taip „išvalytoje“ erdvėje vis dar gausu įvairių elementų, tačiau didžiąją jų dalį sudaro sanitarinė įranga, kuri nepatraukia akies. Visas dėmesys susikaupia į pagrindinę dekoraciją, todėl tai būtent ji nulemia bendrą vonios kambario idėją. Jeigu „liekninimas“ pasirodytų per stiprus, vonios kambarį galima pagyvinti akcentuojančiais arba kontrastiniais elementais. Kontrastiniai elementai gali būti papildomos spalvos arba neatsitiktinis išsiskiriantis elementas.

Kitas metodas tai „apgavimas“. Žmonės sugalvojo kažką, kas neegzistuoja. Tai tiesė. Nėra nieko labiau akivaizdaus už tiesę, kuri iš tikrųjų net neegzistuoja. Viskas yra kreiva. Gamintojams ir darbų vykdytojams tai ne paslaptis, todėl jie stengiasi mums įskiepyti matmenų tolerancijos sąvoką. Juk ir gitaros styga nežymiai išlinkusi link žemės sunkio lauko, o įlinkis pakoreguotas saulės sunkio lauko ir paukščių tako centre esančios juodosios skylės poveikiu. Tačiau dažniausiai apie tai net nenutuokiame ir tiesės sąvoką naudojam visur kur tik prireikia. Kokią „galią“ turi tiesė? Ją naudojant pasiekiamas pageidaujamas įspūdis, pvz. aukšto, plataus ar ilgo objekto įspūdis arba tikslaus ar netikslaus objekto įspūdis ir pan. Linija galima suskirstyti plokštumas ir vizualiai pakeisti jų proporcijas. Moterys avinčios aukštakulnius tampas lieknesnės, nes vizualiai pasikeičia jų kūno proporcijos. Panašiu būdu t.y. naudojant linijų tinklelį arba įvedant naują geometrinį suskirstymą, galima bandyti optiškai koreguoti sienų ir kitų interjero elementų proporcijas. Siūlių tinklu galima sukurti optinę apgaulę, kad vonios kambarys atrodytų platesnis arba aukštesnis nei tikrumoje. Mes mėgstame erdvę, todėl dažnai taikome plokštumoje gulinčių stačiakampių tinklą. Ilgo formato plytelėmis išklotas vonios kambarys įgauna panoraminio pavidalo. Atrodo platesnis. Kaip tuomet skirstyti? Jeigu kvadrato pavidalo sieną padekoruosime dviem horizontaliomis plonomis juostomis, siena jau nebebus kvadratinė – ją sudarys trys panoraminiai stačiakampiai. Vietoj kvadrato atsiranda trys ilgi stačiakampiai. Ar vis dar matote aną kvadratą? O ar matote stačiakampį apačioje ir viršuje? Akių aukštyje išpjovėme platų horizontalų stačiakampį. Tai jis sudaro pasikeitusių proporcijų įspūdį. Kitos „apgavystės“ detalės, tai paviršių apdaila ir lyginimas. Sienoje, kurioje yra nuožulnumų arba įrengtų instaliacijų, atsiranda patalpos išvaizdai nereikalingų trukdžių. Pravartu suvienodinti juos su siena – apstatyti baldais arba apklijuoti gipskartonio plokštėmis. Tikslas – nuožulnumų ir kyšančių detalių vietose išgauti didelius lygius paviršius. Optiškai gali nežymiai sumažėti grindų paviršius arba patalpos tūris, tačiau vonios kambarys atsikratys nereikalingų detalių, patobulės jo forma. Pabandykime padalinti didelius ir lygius paviršius.

Trečias metodas, tai „provokavimas“. Kartais nepažįstamas mielas vyrukas pradeda pokalbį apie kažkokį netoliese esantį daiktą. Jis tiesiog nesugalvojo, kaip užmegzti įdomų dialogą. Baruose ir klubuose dažnai rodomos televizijos laidos, kad žmonės pradėtų kalbėtis, komentuoti. Mūsų interjerą mes taip pat galime praturtinti kažkokiu „provokatoriumi“. Dizainą galima paįvairinti neeiliniu sprendimu arba kokį nors objektą patalpinti jam netipiškoje vietoje, kas iš karto kristų į akį. Tikėtina, kad vonios kambario naudotojas tai pastebės ir pakomentuos. Tai gali būti moters portretas arba nuotraukoje įamžinta atostogų akimirka, arba tiesiog begemoto iškamša. Viskas priklauso nuo mūsų sumanumo ir susidomėjimų.

Tokių metodų yra šimtai, tačiau nenorime Jūsų nuvarginti. Nebent jums įdomu sekti mūsų pėdomis ir tapti kūrėjais. Jeigu jums patinka puikūs rezultatai pasiekiami per trumpą laiką, atvykite į „Chata 1“ saloną ir susikurkite Jūsų vonios kambario projektą. Maloniai praleisite laiką. Kitoje laidelėje papasakosime apie produktus ir jų savybes.

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl