ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Galerijos

Juodo marmuro voniaJuodo marmuro vonia

Vonios kambarys su pilka akmens imitacija arba pilka marmuru imitacija. Pilki akmenys ir marmurai puikiai dera su medžiu. Jie gali turėti stiprų arba subtilų braižą ir stiprią arba subtilią tekstūrą. Pilko marmuro ir pilko akmens imitacijos gali turėti matines, poliruotas, lappato ir struktūrines glazūras. Pilkas marmuras ir pilkas akmuo nesensta, jis visuomet madingas. Daugelis priedų lengvai suderina su jais. Gali būti modernūs arba klasikiniai.Plyteles su aiškiu akmens raštu dažnai būna praktiškos. Pilkas marmuras turi gyslų ir spalvų įvairovę, tas spalvas galima pakartoti kituose vonios dekoro elementuose. @chatasuwalki

Žiūrėkite daugiau „YouTube“. https://www.youtube.com/watch?v=6rRPh0Q2kO4

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl