ho esc_url( get_template_directory_uri() ); ?>/js/js.min.js">

Galerijos

Balto marmuro voniaBalto marmuro vonia

Balto marmuro vonia. Baltas marmuras vonios kambariuose. Baltą marmurą imituojančios plytelės ir keramikos dirbiniai visada madingi. Baltas marmuras siejamas su tradiciniu pilių ir rezidencijų dekoru. Tačiau baltas marmuras gali būti ir minimalistinio vonios kambario fonas. Puikiai dera su auksu. Baltas marmuras gali būti subtilus arba išraiškingas ir stiprus. Ant jo esančios gyslos gali būti juodos, pilkos, smėlio spalvos auksinės ir net žalios bei mėlynos spalvos. Jei ant balto marmuro gyslos auksinės, galite rinktis auksinius aksesuarus arba medį imituojančias plytelės. Žiūrėkite daugiau „YouTube“.

https://www.youtube.com/watch?v=lTi3wS_RDR4

Naudokis dovanine vizualizacija. Klientai perkantys keramines plytėles Chata 1 įmonėje gali naudotis architektų ir konsultantų pagalba. Jie įves tikslius matmenis jūsų pasirinktos patalpos į kompiuterinę programą ir išdėstys pasirinktas keramikines plytėles bei santechniką. Tai Jums padės gražiai suplanuoti patalpą. Visą projektą pamatysit 42 colių dydžio ekrane 3d animacijoje. Vizualizacijos metu darbuotojai suteiks techninius patarimus, padės pasirinkti spalvas ir tinkamas medžiagas. Gali pasiūlyti daug įvairių išrišimų, padėt sukurt patalpą pasirinktam stiliuje.

Daugiau informacijų „patarimų” skyriuje.

Planuojant pirkinius didesniais kiekiais ar perkant dažnai mūsų parduotuvėje galima derinti kainas. Nuolaidos netaikomos kitų akcijų prekėms. Visus finansinius sutarimus deriname parduotuvėje.

Didesnį pirkinių kiekį miesto ribose vežam veltui. Už miesto ribų transporto sąlygos tariamos individualiai.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33
fax:87 567 48 17

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01
fax:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl